Hoşgeldin Ziyaretçi
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Email:
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 422
» En Son Üyemiz: 05386381974
» Konu Sayısı: 15
» Mesaj Sayısı: 16

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 20 çevrimiçi kullanıcı var.
» 0 üye | 18 Misafir
Google, Yandex

En Son Konular
Bir önerim var
Forum: Önerilerim var
Son Mesaj: turna
11-13-2019, 09:10 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 73
Travel With Us-Bizimle Se...
Forum: Site Tanıtımı
Son Mesaj: 05434378486
10-29-2019, 01:58 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 112
En Hızlı Dosya Yükleme Se...
Forum: Site Tanıtımı
Son Mesaj: 05415025995
10-26-2019, 11:44 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 101
Yerli Torrent Film İndirm...
Forum: Site Tanıtımı
Son Mesaj: cankurall
10-25-2019, 09:34 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 142
Kredim sıfırlanmış
Forum: Sorunlar & Şikayetler
Son Mesaj: ricardo
10-10-2019, 10:39 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 176
Abone Sistemi
Forum: Güncellemeler & Yeni sürümler
Son Mesaj: 05415192111
10-06-2019, 03:25 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 193
Hassektir.com
Forum: Site Tanıtımı
Son Mesaj: istanbul
06-18-2019, 07:14 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 656
https://www.yazlikdugunme...
Forum: Site Tanıtımı
Son Mesaj: istanbul
05-20-2019, 09:58 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 604
http://www.baksurayayaziy...
Forum: Site Tanıtımı
Son Mesaj: istanbul
05-20-2019, 09:55 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 607
https://www.ioshaber.com
Forum: Site Tanıtımı
Son Mesaj: istanbul
05-20-2019, 09:51 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 542

 
  Bir önerim var
Gönderen: turna - 11-13-2019, 09:10 AM - Forum: Önerilerim var - Cevap Yok

merhaba arkadaşlar

programın gelişmesi için size bir önerim olacak bildiğiniz gibi programda günlük 25 hit alt limiti var.

ben bunun 5-10 düşürülmesini bunun yanında sürenin enaz 5 dak olarak ayarlanmasını önermekteyim nedenini resimlerle örnekliyerek anlatmak istiyorum.

örnek olarak "Organik hit" kelimesini ele alalım aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi bu kelime türkiyede "Hit çalışması hariç" en fazla günlük 10 hit alıyor. Şimdi örnek olarak verelim 5 inci sayfadaki bir arama sorgusuna  bir anda en az 25 tane istek göndermek bence Google için sorun teşkil edecektir. Alttaaki resimde  görüldüğü gibi istekler sitemiz açısında sorun teşkiledeceğini düşünüyorum .

saygılarımla


[Resim: Ekran-Alıntısı.jpg]

Bu öğeyi yazdır

  Travel With Us-Bizimle Seyahat
Gönderen: 05434378486 - 10-29-2019, 01:58 PM - Forum: Site Tanıtımı - Cevap Yok

   
Travel with us
If you are thinking of visiting Turkey, we'd like to assist your travel plan. Feel free to contact with us. You'll find useful informations, suggestions and tips for your holiday.

Bizimle seyahat

Türkiye'yi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız, seyahat planınıza yardımcı olmak istiyoruz. Bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Tatiliniz için faydalı bilgiler, öneriler ve püf noktaları bulacaksınız.

https://nowtravelwithus.blogspot.com/

Pinterest
https://tr.pinterest.com/nowtravelwithus

Twitter
https://twitter.com/travel_withus_

Reddit
https://www.reddit.com/user/nowtravelwithus

İnstagram
https://www.instagram.com/nowtravelwithusblogspotcom

Quora
https://www.quora.com/profile/Now-Travel-With-Us

Facebook
https://www.facebook.com/nowtravelwithus.blogspotcom

Bu öğeyi yazdır

  En Hızlı Dosya Yükleme Servisi
Gönderen: 05415025995 - 10-26-2019, 11:44 PM - Forum: Site Tanıtımı - Cevap Yok

Dosya upload alanında ki başarınızı en iyi şekilde elde etmek için sizlere ülkemizin en iyi yerli sitesini kurmaktayız. Bu sayede de artık daha iyi bir şekilde dosyalarınızı güven altında saklayabilecek isterseniz de paylaşıma aktif ederek bu paylaşım linkini alarak sevdiklerinizle de paylaşabileceksiniz. Sizlere sunulan bu hizmet tamamen ücretsiz olmaktadır ve bu anlamda da dosyalarınız sizler yüklerken herhangi bir sınırlama ile karşı karşıya gelmiyorsunuz.

Dosya yükle butonuna bastığınız anda hemen sizler de bu alanda hizmetten yararlanabileceksiniz ve bu anlamda da en iyi hizmeti elde etmiş olacaksınız. Hemen sitemiz içerisin de upload işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirin ve beklemek zorunda kalmadan en hızlı dosya yükleme imkânına da ulaşmış olacaksınız.

Bu öğeyi yazdır

  Yerli Torrent Film İndirme Sitesi
Gönderen: cankurall - 10-25-2019, 09:34 PM - Forum: Site Tanıtımı - Cevap Yok

Torrent, basitçe, bir dosya paylaşım teknolojisidir. Kullanıcılar, bu durumda dosyaları çevrimiçi olarak bağlar ve paylaşırlar veya torrent indir işlemi uygularlar. Torrent kullanırken, dosyaları tek bir web sitesinden veya kaynaktan indiremezsiniz. Dosyalar onları paylaşan torrent kullanıcılarının çevresinde dolaşır. Mesela, bir araba yapmak istiyorsun. Bazı parçalar alıyorsunuz ama komşularınız gerisinde. Komşularınız da kendi arabalarını yapmak istiyor ve sahip olduğunuz parçalara ihtiyaçları olabilir. Sizler birbirinizi ziyaret edecek ve tüm ürünlerinizi alana kadar ihtiyacınız olanı alacaksınız. Tabii ki, torrent film indir işlemi, bir direkt kaynaktan bir şeyler indirdiğiniz anlamına gelir, aynı zamanda aynı torrenti kullanan diğer kullanıcılardan da parçalar indirirsiniz. Bu, izlemesi zor olan yumuşak bir aktarımı mümkün kılar. Ancak, bir VPN kullanmıyorsanız IP adresiniz görünebilir. Her eş, ağdaki yükü azaltan bir mini sunucudur.

Bilmeniz gereken terimler

Torrent'i anlamak için torrent sitelerini ziyaret ederken ve genel olarak bu teknolojiyi kullanırken karşılaşacağınız en önemli terimler hakkında biraz bilgi sahibi olmalısınız. Daha önce de belirttiğimiz gibi, eşler torrent P2P ağı üzerinden paylaşım sürecine dahil olan kullanıcılardır. Verilen ağdaki dosyaları paylaşmaya devam ettiğiniz sürece bir paylaşımcısınız.

Feedler, indiren ancak diğer kullanıcıların indirmesi için dosyayı yükleyen kullanıcılardır. Torrent aracılığıyla bir şey indirdiğinizde, belirli miktarda veri indirirsiniz, ancak biraz yükleyin. Bu yükleme, diğer kullanıcıların yüklediğinizde ihtiyaç duydukları parçaları alacağı anlamına gelir.

Dizinleyiciler, torrentler üzerinden indirilebilen dosyalar ve içerik için arama motorları olarak çalışan web siteleridir. Bazı insanlar bu sitelere torrent siteleri diyebilir. Ve gerçekten popüler olan en iyi Türk torrent sitesi (özellikle web dünyasında) Yerli torrent film indirme sitesi olan MethBox'dır.

BitTorrent İstemcisi torrent dosyalarını indirmenize izin veren bir uygulamadır. En popüler istemci, “uTorrent” ile birlikte BitTorrent'tir. Bu uygulamalar veya ör. programlar birçok seed üzerinden gelen parçaları birleştirme, bir araya getirme ve indirme işlemini yönetme işlemlerini mümkün kılar.

İzleyici, eşleri birbirine bağlayan sunuculardır. Paketleri sizden başka bir eşe yönlendiren, belirli bir indirme ağında bir eş bulmanıza yardımcı olur.

Bu öğeyi yazdır

Exclamation Kredim sıfırlanmış
Gönderen: ricardo - 10-10-2019, 10:39 PM - Forum: Sorunlar & Şikayetler - Cevap Yok

150 bin kredim sıfırlanmış ! Nedenini öğrenebilir miyim bunca zaman boşunamı kredi kastık ?

Bu öğeyi yazdır

  Abone Sistemi
Gönderen: 05415192111 - 10-06-2019, 03:25 PM - Forum: Güncellemeler & Yeni sürümler - Cevap Yok

Abone sistemi ne zaman aktif olacak 1 aydır çok yakında deniliyorda. Merakla beklemedeyiz.

Bu öğeyi yazdır

  Hassektir.com
Gönderen: istanbul - 06-18-2019, 07:14 PM - Forum: Site Tanıtımı - Cevap Yok

Hassektir.com Güncel hayatımızda üstü kapalı veya azcık değiştiripte çokca kullandığımız kelimedir  ne kadar çok yerde kullanıldığını şu hikaye ile görebiliriz;
Adamın teki rüyasında çok fazla hassektir dediği için cehenneme gittiğini görür, ısrarları sonucu hassektirsiz bi yaşam sürmesi için bi fırsat daha verilir ve dünyaya gönderilir. dünyaya havadan inecektir ki bir bakar ineceği yerde kaktüs yığını var, hassektir der ve cehenneme geri gideceği aklına gelince bi kere daha hassektir der, amaan boş ver manasında bi kere daha hassektir der. uykusundan uyanır ve ulan ne rüya be manasında sonuncu hassektir diye söyler.
 
hassektir.com  yunanlılar da bu kelimeyi aynı türkler gibi kullanmaktadırlar. bu yüzdendir ki yunanistan'a veya yunan adalarına yolunuz düşerse hassektir demeyiniz. ya da deyiniz. siz bilirsiniz
telaş anında ağızdan istenmeyerek çıkan sözcük... küfür olarak nitelendirilebilir...
ingilizce karşılıgı "ow fuck me" olan genellikle şaşırma yada sinirlenme anında türk erkeklerinin ağzından bir refleks olarak çıkan sözdür hassektir
[b]hassektir.com[/b] İşte tam bu noktada hayatımızda lugatımızda sıkça kullandığımız yarı edepsiz bir kelime olması dışında boş ver,bırak aldırma,değmez gibi bir çok anlamı taşıyan kelimedir.

hassektir.com Olarak başınıza gelen veya karşılaştığınız tüm olumsuz olaylar için bir araya geldik yüzünüzü bir nebzede olsa güldürebilirsek ne mutlu bize.Bizi takip etmeyi unutmayın…

Bu öğeyi yazdır

  https://www.yazlikdugunmekanlari.com
Gönderen: istanbul - 05-20-2019, 09:58 PM - Forum: Site Tanıtımı - Cevap Yok

Görkemli bir düğün organizasyonun söz konusu olabilmesi adına işi ehline bırakmak icap ettiğini bilmesiniz. Düğününüzün görkemli  bir mekanda özenle hazırlanmış bir program eşliğinde gerçekleşmesi, davetlilerin de memnun kalmasını yakalayacaktır. Isteklerinize müsait  gördüğunüz bir zamanı mekanda gerçekleştirerek içinize doyasıya  çekeceğiniz tarih kokusu ve zamanı ambians eşliğinde çok şık bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilir, isterseniz de özel bir restoranda gerçekleştirerek  hem kendinizi bununla beraber davetlileri memnun edebilirsiniz. Ve ya farklı bir edinim yaşamak istiyorsanız kır düğünü ve tekne /yat düğünü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Düğününüzün farklı bir tema yer alıyor olması, ilelebet hatırlanmanıza ve takdir edilmenize sebep olacaktır. Hepsi için yazlikdugunmekanlari.Com vasıtasıyla alakalı mekanlardan düğün fiyatları hakkında teklif talebi isteyebilirsiniz
 
çiftlerin  ömür boyu mutlu yaşamalarına sebep olan şey, aile birliğinin evlilikle birlikte ideal bir halde sürdürülebilmesidir. Bunun için çiftler , aile birliğinin yaşatacağı saadet ve hoşnutluk için birbirlerine laf verirler. ömür boyu sürecek olan beraberliğin nişanı ise, düğündür. Düğünler özelliği ve önemi düşünüldüğünde çok güzel bir şekilde yapılması ihtiyaç duyulan törenlerdir. Aile, arkadaş ,dost ve akrabaların bir arada bulunduğu düğünler, muhabbetin olduğu duraklardır. çiftlerin  yine unutamayacakları bir güne imza atmaları, aile içerisinde güzel hatırlanası hatıralarla bağlılığın sürdürülmesini ve unutulmaz olmasını  sağlar.
 
 
Düğün planlarının eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirilmesi, çiftlerin memnun kalacakları bir ortamın sunulması demektir. Aile olmaya giden yolun son durağında bir duraksamanın yaşanması, psikolojik olarak çiftlerin rahatsız hissetmesine sebep olabilir. Bu nedenden  düğün organizasyonlarının ustalaşmış derecede olması  gerekebilir. çiftlerin  bütçesine göre en iyi fiyat ile düğün ortamının ayarlanması sağlanmalıdır.
 
Bu bağlamda yazlikdugunmekanlari.Com sitesinde yer alan özel organizasyon firmalarından öneri alabilir, düğün veya nişan benzer biçimde organizasyonların hazırlanması ve muhteşem şekilde tamamlanması için anlaşabilirsiniz. Düğün menüsünden, salonun ayarlanması ve organize bulunmasına kadar, isteğe nazaran müzik kadrosu, resim  ve video ekibinin ayarlanmasına kadar sunulan hizmetler, düğün işleriyle vakit harcamak istemeyen çiftlerin en büyük destek oluyor.
 
Düğünün  yapılacağı mekanın manzara özelliği de bazı çiftler için ek olarak bir dikkat konusudur. Sitemizde yapacağınız huzurlu bir arama ile boğazca manzaralı ya da deniz manzaralı mekanları kolayca görebilirsiniz.
 
Yazlikdugunmekanlari.Com sitesinde yer edinen düğün mekanları, vereceğiniz tekliflerle muhteşemlik ölçüsünde  düğün veya özel organizasyonların hazırlanmalarını sağlıyor. Bu fırsatlar yardımıyla herkes, görkemli bir düğün organizasyonunu ustalaşmış ellerce gerçekleştiriyor. Siz de düğününüzün muhteşem olmasını sağlayın

Bu öğeyi yazdır

  http://www.baksurayayaziyorum.com
Gönderen: istanbul - 05-20-2019, 09:55 PM - Forum: Site Tanıtımı - Cevap Yok

Bak şuraya yazıyorum aslında dilimizde  çokça kullanılan bir değimdir.Bunun farklı varyasyonları dilimizde çok sık geçen ben sana demedim mi bak ben demiştim bu çoğaltılabilir çoğu zamanda yaşanan pişmanlıkları içeren sözlerdir.
 
Bak şuraya yazıyorum’u   sitemize isim olarak seçmemizin sebebi yaşadıklarımızı acılarımız güldüklerimiz tarihe not düşecek yazılara yer vermektir.Sitemizde sizi yormadan hem bilgilendirmek hem’ de bu yoğun hayatımızda yüzünüzü birazcıkta olsa güldürmeyi  başarmaktır.Çoğu zaman bir sohbette dedikoduda,gıybette sıkça kullanırız bu deyimi yaşanmışlıların tecrübesidir beklide hayatın bize verdiği bir dersin yansımasıdır lügatımızda
Yeni nesil gençler pek bilmezler ama geçmiş tarihimizde buna benzer bir çok deyim vardır
 
İşte tüm bunları toplayınca aslında bu deyim bize çok şey anlatır .Bizlerde baksurayayaziyorum.com ‘da tüm bunları bir araya toplamaya çalıştır umarım bizi sever ve takip edersiniz ne olursa olsun biz hayatı ve sizin ürettiklerinizi takip edeceğiz..

Bu öğeyi yazdır

  https://www.ioshaber.com
Gönderen: istanbul - 05-20-2019, 09:51 PM - Forum: Site Tanıtımı - Cevap Yok

İos Haber 
 
İos işletim sistemi tüm dünyada apple kullandığı işletim sistemide kimi kullanıcılar için vazgeçilmez kimileri için ise kısıtlamalar ve her şeyin ücretli olması nedeni ile android işletim sistemini tercih etmişlerdir.
İşte tam bu noktada ioshaber.com sizlere ios işletim sistemi ile ilgili güncel haberler ve güncel app leri sizin için bulunup inceler ve sizlerin tercihine sunar.
 
Bu dünya o kadar geniştir ki her gün bir yenilik ve farklılık sizlerin beğenisine sunar ioshaber.com editörleri tüm yerli ve yabancı blog ve teknoloji sitelerini tarar sizler için faydalı olabilecekleri yayınlama kararı verir.Ülkemizde var olan teknoloji sitelerini taradığımızda sadece İOS ile ilgili yayın yapan tek digital medya özelliğini taşımaktadır.Size sadece yalın bilgi verebilecek tek yer özelliğini taşır
 
Umarız ioshaber.com sitemizi beğenir ve bizleri takip edersiniz .Bizler sizler için yerel ve yabancı siteleri takip edip en günçel haberleri bulmanız için burada olacağız

Bu öğeyi yazdır